Kontakt

 

Sound of Happiness Kompetansesenter:
Besøksadresse: Kongensgate 35, 4608 Kristiansand
Postadresse: Postboks 450, 4664 Kristiansand
Tlf: 940 23 200
post@soh.no

Stian Brødsjø
Daglig leder
Tlf: 93044855
stian@soh.no

Sound of Happiness kompetansesenter:

Eirin Syvertsen
Faglig leder
Tlf: 938 83 625
 eirin@soh.no

Dagtilbudet Happy Days:
Besøksadresse: Kongensgate 35, 4608 Kristiansand
Tlf 940 23 201 – 38 04 46 97
happydays@soh.no

Leder Happy Days:
Karen Valeur
Telefon: 920 22 557
Epost: karenvaleur@hotmail.com

Musikkundervisning/booking:
Eirin Syvertsen
Musikalsk ansvarlig
936 53 170
 eirin@soh.no

Instruktører musikkundervisning:

Mathias Lunde
Telefon: 412 62 094
mathias.lunde@gmail.com

Eirin Syvertsen
Tlf: 938 83 625
eirin@soh.no

Asbjørn Roald Berg
Telefon: 481 73 711
berg.asbjorn@gmail.com

Instruktør dramagruppa:
Lea Johansen, drama
Mobil: 950 06 432
Epost: elin_lea@hotmail.com

Styret Sound of Happiness kompetansesenter:

Vidar Mortensen
Styreleder
Tlf 924 16 961
vidar@soh.no

Torbjørn Tveit
Styremedlem
936 53 170
torbjoern.tveit@gmail.com

Ester Skreros
Styremedlem
Tlf: 38 11 94 12
Mob:911 01980
ester@soh.no

Kjell Leween Tønnesland
Varamedlem
Telefon: 915 75 797
kjell@soh.no

Navn *
Navn